artel logo

KONTAKT

ul. Nenckiego 138
52-212 Wrocław

PN – PT: 9:00-17:00
SO: 10:00-14:00

OBSERWUJ NAS

Okiennice wewnętrzne i zewnętrzne co warto wiedzieć?

Zastanawiasz się nad kupnem okiennic/shuttersów ?

Zastanawiasz się, na co zwrócić uwagę? Podzielimy się naszym doświadczeniem w tym zakresie.
Rozmiar
Zazwyczaj jednym z istotnych elementów w podjęciu decyzji o zakupie okiennic jest koszt realizacji takiego projektu, ma na niego wpływ kilka elementów, o których piszemy poniżej. Nie mniej jednak powstawanie kosztorysu rozpoczyna się od dokonania możliwie najdokładniejszych pomiarów. Jedną z zalet bezpośredniego zakupu w naszej firmie jest to, że Twoje okiennice będą projektowane i produkowane na zamówienie, zgodnie z założeniami sporządzonej wspólnie specyfikacji. Twoje okiennice wewnętrzne będą jednak pasowały do Twojego domu tak dokładnie, jak dokładnie zostanie zrobiony pomiar, dlatego polecamy wykonanie tej pracy przez naszych ekspertów. Uwzględnią oni detale, a także podpowiedzą rozwiązania napotkanych barier architektonicznych.

Kształt okiennic

Również ważne przy zakupie okiennic wewnętrznych do okien jest kształt shuttersów. I tym razem, zakup bezpośredni w firmie Artel oznacza korzystanie z możliwości dostosowania zamówienia, zgodnie z własnymi preferencjami i stylem domu. Jeśli nie masz pewności co do dostępnych opcji, po prostu skontaktuj się z nami, a wyjaśnimy, co oferujemy. Zazwyczaj okiennice są dostępne w dwóch kształtach – płaskim i eliptycznym, jakie zastosować? Zazwyczaj decydują preferencje klienta w połączeniu ze stylem domu

Materiał z jakiego wykonane są okiennice

Jeśli zdecydujesz się kupić drewniane okiennice, ważne jest, aby jakość użytego drewna była jak najwyższego standardu. Warto również pamiętać, że chociaż mogą istnieć dziesiątki różnych materiałów używanych do produkcji okiennic, nie wszystkie dają gwarancję trwałości. Wybór materiałów o niższej jakości w celu obniżenia kosztów może być kuszący, ale możesz też skończyć z okiennicami, które wyginają się, blakną i ogólnie dość szybko tracą na atrakcyjnym wyglądzie.

Kolor i styl okiennic

Zakup okiennic to zazwyczaj inwestycja na lata, dlatego warto podjąć współpracę z wyspecjalizowaną firmą. Zamiast wybierać spośród niewielkiej gamy typów gotowych okiennic, znacznie lepiej jest stworzyć idealne okiennice zaprojektowane specjalnie dla Ciebie. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, koniecznie porozmawiaj z nami, aby uzyskać pomoc i wskazówki dotyczące dostępnych opcji, wraz z wyborem najlepszych okiennic do Twojego domu.

Zamówienie okiennic

Staramy się pomagać naszym klientom w podejmowaniu jak najlepszych decyzji dotyczących ich domów. Rozumiemy, że planując zakup okiennic przegląd opcji zaczyna się w internecie. Jednak ilość dostępnych opcji, wariantów, konfiguracji może człowieka przytłoczyć, dlatego zapraszamy do kontaktu z nami. Gwarancja podjęcia dobrej decyzji przez naszych klientów to ważny aspekt naszej pracy.

Aby uzyskać więcej informacji na temat okiennic lub przedyskutować Państwa wymagania, zapraszamy do kontaktu biuro@artel-okna.pl

Artel
Author