artel logo

KONTAKT

ul. Nenckiego 138
52-212 Wrocław

PN – PT: 9:00-17:00
SO: 10:00-14:00

OBSERWUJ NAS

Konsulat Generealny Federalnej Republiki Niemiec
list referencyjny

Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec we Wrocławiu zaświadcza niniejszym, iż zlecił firmie ARTEL przy ul. Nenckiego 138 we Wrocławiu wykonanie usługi w zakresie naprawy i konserwacji 60 szt. okien drewnianych w budynku przy ul. Podwale 76 (dawnej willi Haasego, wybudowanej w latach 1897-1899).

Zakres prac obejmował:

  • demontaż skrzydeł
  • demontaż okuć obwiedniowych
  • usunięcie pozostałości budowlanych i wyczyszczenie ryfli
  • uzupełnienie brakujących lub zepsutych elementów okuć
  • oliwienie i ponowny montaż okuć
  • montaż skrzydeł i regulacja.

Wysoka jakość wykonywanych prac dała efekty w postaci poprawy estetyki, łatwej obsługi okien i przywrócenia sprawności technicznej stolarki. Wszystkie prace zostały wykonane zgodnie z zasadami sztuki budowlanej oraz w terminie. Realizacja prac przebiegała zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, co pozytywnie wpłynęło na jakość i komfort naszej współpracy. Konsulat Generalny poleca firmę ARTEL Pana Marka Rzewuskiego innym inwestorom jako doświadczonego, rzetelnego, kompetentnego i godnego zaufania Partnera.

ATM GRUPA S.A.
list referencyjny

Informujemy, że od roku 2006 poprzez firmę inwestycyjną TOPACZ INVESTMENT współpracujemy z firmą ARTEL w zakresie projektowania i wykonania stolarki drewnianej w zabytkowych obiektach Zespołu Parkowo — Pałacowego Ślęza k/Wrocławia.

Wykonywane przez ARTEL prace podlegają nadzorowi konserwatora zabytków. Ważnym podkreślenia jest fakt, że przy realizacji naszych zamówień firma ARTEL stara się o jak najwierniejsze odtworzenie starych wzorów przy zastosowaniu dzisiejszych standardów technologicznych.

W trakcie już ponad dwuletniej współpracy firma ARTEL wykazała się dużym zawodowstwem na każdym etapie realizacji naszych wspólnych przedsięwzięć i dlatego z przyjemnością rekomendujemy firmę ARTEL jako godnego polecenia partnera przy wykonywaniu trudnych zadań związanych z wymianą stolarki okiennej i drzwiowej.

referencje ATM

BANK ZACHODNI WBK
list referencyjny

Informujemy, że Firma ARTEL spółka cywilna, zlokalizowana we Wrocławiu przy ul. Wiejskiej 12B, na przełomie 2006 i 2007 r. wymieniła stolarkę okienną na parterze i piętrze w budynku Banku Zachodniego WBK S.A. przy Pl. Kościuszki 7 we Wrocławiu.

Firma wykazała się profesjonalizmem i rzetelnością dobrą organizacją oraz pełnym zaangażowaniem załogi przy realizacji zadania w bardzo trudnych warunkach. Wszystkie prace zostały wykonane terminowo, z należytą starannością i jakością.

referencje Banku Zachodniego

Dolnośląski Wojewódzki Konserwator Zabytków we Wrocławiu
list referencyjny

Niniejszym rekomendujemy firmę ARTEL s.c., z siedzibą we Wrocławiu.

Firma dała się poznać jako wiarygodna i rzetelna, z dużym doświadczeniem w branży budowlanej, posiadająca potencjał niezbędny do realizacji powierzonych zadań. Ponadto jest firmą dyspozycyjną i współdziałającą z inwestorem na każdym etapie wykonywanych prac.

Opinię tę potwierdza wykonanie usługo w postaci renowacji stolarki okiennej w budynku administracyjnym WUOZ przy ul. Władysława Łokietka 11 we Wrocławiu.

Wszystkie prace wykonane zostały sprawnie i z dużą starannością.

Firma ARTEL s.c., uzyskuje nasze pełne referencje.

Szukasz nowych drzwi drewnianych?
Potrzebujesz profesjonalnej konsultacji?
Skontaktuj się z nami