artel logo

KONTAKT

ul. Nenckiego 138
52-212 Wrocław

PN – PT: 9:00-17:00
SO: 10:00-14:00

OBSERWUJ NAS

Produkujemy okna i drzwi z drewna od 2006 roku

ARTEL oferuje wszystkie spotykane w budownictwie typy okien i drzwi balkonowych oraz drzwi wejściowych i wewnętrznych wykonanych z drewna sosnowego lub mahoniu „red meranti”.  Zespół specjalistów mających za sobą setki projektów. Artel tworzą specjaliści, którzy potrafią sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Nie ma znaczenia czy chodzi o nowoczesny budynek, w którym architekt zaplanował innowacyjne i śmiałe rozwiązanie będące wyzwaniem dla producenta, czy tradycyjną architekturę, wytworny secesyjny dom, nowoczesny hotel, przytulną willę czy biuro.

Projektujemy i produkujemy okna odpowiadające budowlom każdego stylu. Najwyższy standard jakości okien ARTEL wynika z połączenia zarówno oryginalnych jak i powszechnie sprawdzonych w świecie rozwiązań technicznych, a także zastosowania do ich produkcji najwyższej jakości surowców i komponentów. To oni w profesjonalny sposób doradzą i pomogą w wyborze stolarki okienno-drzwiowej, dokonają montażu i zapewnią Państwu pełny serwis okien i drzwi. Nasza oferta to nie tylko okna ale także drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, schody, podłogi, okna z pcv i aluminium, konstrukcje stalowe.

1
2
3c

Mamy sprawdzone pomysły Design Okien i Drzwi

Łączymy z pasją tworzenia niezwykłych produktów, innowacyjne technologie i tradycyjny materiał jakim jest drewno. Wszystko to pozwala nam realizować śmiałe projekty, wykorzystując proste i sprawdzone rozwiązania a efektem są drewniane okna, drzwi, schody czy podłogi będące ozdobą domu.

JAKOŚĆ

Najwyższy standard jakości
okien ARTEL wynika z połączenia zarówno oryginalnych
jak i powszechnie sprawdzonych w świecie rozwiązań
technicznych, a także zastosowania do ich produkcji
najwyższej jakości surowców i komponentów.

DOŚWIADCZENIE

Ważnym atutem firmy są nasi pracownicy posiadający
duże doświadczenie, wiedzę i praktykę zdobytą przy realizacji setek projektów o różnej skali trudności i złożoności. To oni profesjonalnie zajmą się Twoim projektem od zamówienia, poprzez realizację, montaż aż po serwis w przyszłości.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę,
pomagamy w wyborze odpowiednich produktów,
doradzamy w trakcie realizacji projektu jakie rozwiązania są
najkorzystniejsze, wykonujemy pomiary, projekt oraz
dostarczamy i montujemy zamówiony towar. Dodatkowo szeroka oferta pozwala zrealizować w jednym miejscu zarówno okna, drzwi, podłogi jak i schody czy taras.

0 +
drzwi wewnętrznych
0 +
drzwi zewnętrznych
0 +
m2 podłóg drewnianych
0 +
okien drewnianych

Doświadczenie i Kreatywność

Dobrze zaprojektowane a także wykonane z wysokiej jakości materiałów okna i drzwi stają się wizytówką domu. Zespół ARTEL’a to wysokiej klasy specjaliści, którzy poza ugruntowaną wiedzą i doświadczeniem charakteryzują się niezwykłą kulturą osobistą a także pogodnym usposobieniem. Dzięki tym cechom zyskaliśmy szerokie grono stałych klientów, którzy polecają nasze usługi swoim znajomym.

Tomasz Paszkowski

Tomasz Paszkowski

Starszy specjalista ds. sprzedaży (shuttersy, okiennice i okna PVC)
Elzbieta Rzewuska

Elżbieta Rzewuska

Dział finansowy
baner

Dlaczego warto wybrać ARTEL ?

Główną ideą naszej firmy jest to, aby dobrać z szerokiej gamy naszych produktów rozwiązania dedykowane do potrzeb konkretnej osoby, projektu, firmy. Bazujemy na naszym doświadczeniu, kreatywności i innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych. Wszystkie nasze projekty mają niepowtarzalny charakter i wysoką jakość.