artel logo

KONTAKT

ul. Nenckiego 138
52-212 Wrocław

PN – PT: 9:00-17:00
SO: 10:00-14:00

OBSERWUJ NAS

okna-drewniane-l1
remonty tło2
okna-drewniane-s2
remonty tło

REMONT OD KONCEPCJI
AŻ POD KLUCZ

Współpraca z wymagającymi klientami przekonała nas do rozwinięcia części remontowej w naszej firmie.  Obecnie oferujemy i gwarantujemy pełną obsługę inwestycji.

Od wielu już lat współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz co zaowocowało wieloma ciekawymi realizacjami.

W naszych projektach możemy wyczyścić wnętrza ze starych elementów, wyburzyć niepotrzebne ściany. Zaprojektować albo wdrożyć otrzymany od klienta projekt. Potrafimy wykonać modyfikacje instalacji zarówno elektrycznych jak i hydraulicznych.

Nasi pracownicy pracują z różnymi materiałami do wykończenia wnętrz począwszy od płyt kartonowo gipsowych poprzez różnego rodzaju tynki aż po tapety, tkaniny czy panele ścienne.

Innowacyjne i klasyczne
techniki i materiały

Potrafimy zaproponować i wdrożyć innowacyjne rozwiązania inteligentnego domu. W ekipie remontowej są także specjaliści od glazury czy podłóg drewnianych. 

W przypadku technologii budowlanych rzadziej stosowanych lub wymagających specjalistycznego wyposażenia współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami, którzy daj nam wysoki poziom gwarancji na terminową realizację projektu jak i zachowanie wszelkich założeń projektowych.

W realizowanych projektach wykorzystujemy produkty będące w naszej ofercie czyli zarówno okna z drewna lub pcv, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, podłogi, konstrukcje ze stali szkła a także drewniane panele ścienne. Często na potrzeby projektu przygotowujemy drewniane meble lub zabudowę pod konkretne przeznaczenie. Meble kuchenne, zabudowa przedpokoju czy garderoby to najczęściej wykonywane realizacje.

Lubimy wyzwania i projekty wymagające inteligentnego podejścia do realizacji czyli takie, w których istotny wkład to potencjał intelektualny, umiejętność planowania, przewidywania. Zapraszamy do współpracy.

Kompleskowe remonty wnętrz

Szukasz wykonawcy remontu?
Potrzebujesz profesjonalnej ekipy remontowej?
Skontaktuj się z nami